Trwa nabór do projektu „Biznes na obcasach”

Fot. UM Toruń

Przedsiębiorcze mieszkanki Torunia mają szansę, aby zdobyć dofinansowanie na otwarcie własnej działalności. Trwa rekrutacja do kolejnej grupy w ramach projektu „Biznes na obcasach”, który realizowany jest przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Toruniu.

Projekt skierowany on jest do kobiet – mieszkanek województwa kujawsko-pomorskiego w wieku poniżej 29 lat, które są bezrobotne lub bierne zawodowo. Uczestniczki programu otrzymają do 26 tys. złotych dotacji i 9 tys. złotych wsparcia w ciągu pierwszych 6 miesięcy prowadzenia działalności.

„Biznes na obcasach” to także zajęcia z doradcami, którzy pomogą w przygotowaniu biznes planu, oraz trenerami mającymi doświadczenie w szkoleniu z przedsiębiorczości i z przedstawicielami  Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu.

Zgłoszenia do udziału w projekcie należy składać na bieżąco, aż do wyczerpania liczby miejsc. A wolne miejsca jeszcze są! Formularze można składać w godzinach 8:00-16:00 w biurze projektu, mieszczącym się w siedzibie Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 41. W razie pytań, organizatorzy zapraszają do kontaktu drogą mailową: biznesnaobcasach@iph.torun.pl

Szczegóły dotyczące projektu oraz formularz dostępne są na stronie IPH w Toruniu.