Turniej „Mentor Nestle Nesquik Toruń Cup 2015”

Wydarzenie jest częścią programu Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wstęp na nie jest bezpłatny (fot. Adam Zakrzewski)

Na toruńskim Tor-Torze już 10 stycznia 2015 roku odbędzie się turniej „Mentor Nestle Nesquik Toruń Cup 2015”. Gala rozpocznie się o godzinie 18.00 i będzie zwieńczeniem toczącej się w dniach 7-10 stycznia rywalizacji 260 zawodniczek i zawodników z 32 krajów świata.

Galę poprowadzą: Sylwia Nowak –Trębacka, była mistrzyni świata juniorów, obecnie trenerka MKS Axel oraz Tomasz Zimoch, znany sprawozdawca sportowy Polskiego Radia.

„Mentor Nestle Nesquik Toruń Cup 2015” odbędą się w Toruniu już po raz czternasty. Na lodzie zobaczymy m.in. 14 seniorów z 7 krajów, wśród których są zawodnicy wykonujący potrójnego a nawet poczwórnego axla. Wystąpią także 3 pary taneczne, startujące na ostatniej Olimpiadzie zimowej w Soczi.

W zawodach nie zabraknie Natalii Kaliszek i Maksyma Spodyriewa, pary toruńskiego MKS Axel. Toruński duet wygrał zawody seniorów „8 Santa Claus Cup” w Budapeszcie, które odbyły się w pierwszy weekend grudnia.