Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Udany rewanż Budowlanych. Wygrały do zera z drużyną z Łodzi
Karol Żebrowski 12 kwietnia, 2015, 23:13 Sport i rekreacja
zdjęcia-mecz-BUdowlani-Volley-Toruń-Łks-Łódź-1-9
Zawodniczki z Torunia tym razem gładko ograły przeciwniczki, fot. Adam Zakrzewski/archiwum

Po wczorajszej porażce z ŁKSem Łódź 2:3 siatkarki Budowlanych Toruń wyciągnęły wnioski. W dzisiejszym spotkaniu były ekipą zdecydowanie lepszą i pokonały łodzianki 3:0.

Pierwszy set nie zapowiadał aż takiej dominacji zawodniczek z Torunia. Co więcej, to ŁKS wyszedł na kilkupunktowe prowadzenie. Kolejny raz dała znać o sobie ambicja naszych siatkarek, które od stanu 11:7 dla przeciwniczek wygrały 5 piłek pod rząd. Dalsza część seta była bardzo wyrównana jednak to nasze zawodniczki wytrzymały lepiej końcówkę i wygrały premierowego seta 25:22.

W drugiej partii to Budowlane kontrolowały początek seta. Prowadzenie 8:3 na pierwszej przerwie technicznej uspokoiło torunianki, które grały z większym luzem co przełożyło się na dobrą grę i konsekwentne powiększanie przewagi. Set zakończył się wynikiem 25:15. 2:0!

Trzeci set zaczął się jeszcze lepiej, ponieważ siatkarki z Torunia rozpoczęły go od prowadzenia 5:0. Nasze zawodniczki grały naprawdę dobrze i utrzymywały tą formę aż do końca seta, którego wygrały 25:17.

Po dzisiejszym zwycięstwie stan rywalizacji jest remisowy. Teraz siatkarki obu zespołów przenoszą się do Łodzi. Trzecie spotkanie półfinału I ligi odbędzie się w sobotę 18 kwietnia o godzinie 18:30.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także