„Upadłe anioły” na deskach CKK Jordanki

W rolach głównych zobaczymy dwie znane i cenione aktorki - Magdalenę Cielecką oraz Maję Ostaszewską (fot. nadesłane)

Wielka gratka dla miłośników teatru. Już w czwartek, 4 listopada, w Centrum Kulturalno-Kongresowym na toruńskich Jordankach Och-Teatr wystawi spektakl Krystyny Jandy „Upadłe Anioły”. W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Cielecką oraz Maję Ostaszewską.

– Historia dwóch kobiet, Julii i Jane, które niegdyś zakochały się w czasie wakacji w jednym i tym samym mężczyźnie – czytamy w zapowiedzi spektaklu. – Dawne emocje i uczucia odżywają w nich, kiedy po wielu latach dowiadują się, że ich ukochany pojawił się w Londynie. Mimo wielu wahań, obie postanawiają spotkać się z nim, ale wspomnienia sprawiają, że dochodzi między nimi do konfliktu i scen zazdrości.
Pojawienie się ich wymarzonego mężczyzny prowadzi do wielu zaskakujących sytuacji, tym bardziej, że obie damy są statecznymi żonami, których mężowie przyjaźnią się ze sobą…

W rolach głównych wystąpią:
Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska, Marta Chyczewska, Tomasz Drabek, Wojciech Kalarus, Cezary Kosiński / Maciej Wierzbicki
Spektakl reżyseruje Krystyna Janda
Czas trwania: 130 min (2 przerwy)
Bilety na wydarzenie dostępne są w cenie 70, 95 i 125 złotych. Do kupienia w CKK Jordanki, na www.kupbilecik.pl, ticketpro.pl oraz biletyna.pl.

Rezerwacji telefonicznej można dokonywać pod numerem 605 555 676
Organizator Impresariat Adria Art : www.adria-art.pl

5811b01051ad4_osize933x0q70h309252