Uratujmy Rollkowisko!

Fot. ilustracyjne

Jeździsz na rolkach lub wrotkach? Lubisz doskonałą zabawę i odrobinę adrenaliny? W Toruniu działa wyjątkowe miejsce – Rollkowisko, skupiające miłośników jazdy na ośmiu kółkach. Wkrótce jednak z mapy miasta może ono zniknąć. Nie możemy do tego dopuścić!

– Rollkowisko w Toruniu to świetne miejsce na wypady w gronie znajomych, rodziny, jak i na samotne „śmiganie” w rytm super muzyki – tłumaczą pomysłodawcy tego miejsca. – Jeśli macie ochotę na relaks po zajęciach, pracy, szkole to zapraszamy na rolki! Ekstra zabawa plus aktywny wypoczynek to jest to, co każdy z nas potrzebuje!

Niestety z powodu małego zainteresowania rodzina, która otworzyła tak oryginalne i pełne wrażeń miejsce, będzie musiała je zamknąć. Możemy to jednak zmienić. Wystarczy, że do niedzieli wykupionych zostanie 400 wejściówek, a frekwencja Rollkowiska wzrośnie.

– Kto raz to miejsce odwiedzi, z pewnością tu wróci – podkreślają rolkarze.

Za korzystanie z tej wyjątkowej inicjatywy zapłacimy kilkanaście złotych – w zamian dostaniemy wspaniałą zabawę i niezapomniane wspomnienia.

– Jest to jedyne takie miejsce w Toruniu – podkreślają rolkarze. – Nie zmarnujmy go i nie pozwólmy, by nasze rolki leżały w szafach. W te zimne dni rozgrzejmy się na Rollkowisku. A odnajdziecie je w północnej części miasta – na ulicy Polnej 148!