Utrudnienia w ruchu podczas II Etapu 71. Tour de Pologne UCI World Tour 2014

Start ostry II Etapu zaplanowano na wysokości skrzyżowania ul. Łódzkiej z ul. Familijną (fot. Tour de Pologne)

W związku ze Startem Honorowym nie przewiduje się znaczących utrudnień w ruchu drogowym. Konieczne będzie jednak czasowe zamknięcie ruchu na niektórych ulicach.

Północny odcinek ul. gen. Bema od skrzyżowania z ul. Osmańskiego do ronda na pl. Hoffmana zostanie wyłączony z ruchu 4 sierpnia od godz. 4:00 do godz. 15:00. Ponadto ruch wzdłużny na moście im. J. Piłsudskiego zostanie zatrzymany ok. godz. 10:30 na czas przejazdu kolumny wyścigu (ok. 30 minut). Ruch poprzeczny wstrzymany zostanie do momentu przejazdu pilota filtrującego z policji.

Start Honorowy do II Etapu 71. Tour de Pologne UCI World Tour 2014 odbędzie się 4 sierpnia o 10:45 spod hali sportowo-widowiskowej  przy ul. Bema. Trasa II Etapu tegorocznego wyścigu prowadzić będzie z Torunia do Warszawy.

Trasa Startu Honorowego do II Etapu 71. Tour de Pologne prowadzić będzie ulicami: gen. J. Bema, rondem na pl. prof. A. Hoffmana, następnie ul. J.I. Kraszewskiego, al. Jana Pawła II, Placem Rapackiego, Ślimakiem Getyńskim, Bulwarem Filadelfijskim, ul. Warszawską, ul. R. Traugutta, ul. Lubicką i Szosę Lubicką do Trasy Wschodniej, Mostem im. gen. E. Zawackiej w kierunku ul. Łódzkiej.

Start ostry II Etapu zaplanowano na wysokości skrzyżowania ul. Łódzkiej z ul. Familijną. Od tego miejsca kolarze rozpoczną rywalizację o zwycięstwo etapowe, które zakończy się na mecie w Warszawie.

71tdp_b2_s_torun_0