Vader ze specjalnym koncertem na Od Nowa Metal Fest. Wygraj bilet!

Zespół Vader w Toruniu przypomni w całości debiutancki krążek (fot. materiały promocyjne)

19 października w studenckim klubie Od Nowa odbędzie 4. edycja festiwalu „Od Nowa Metal Fest”! W wydarzeniu udział zapowiedziały zespoły takie jak DRAGON’S EYE, OGOTAY, MANSLAUGHTER, BUTELKA. Gwiazdą wieczoru będzie zespół VADER, który jest legendą polskiej sceny death metalu.

Ideą festiwalu jest prezentacja najnowszych trendów w muzyce metalowej. Od czasu pierwszej edycji, w 2010 roku, wydarzenie to przyciąga wiele gwiazd tego gatunku, jak również młode formacje, którym festiwal otwiera drzwi do wielkiej kariery.

Gwiazda wieczoru, czyli zespół Vader, niedawno wrócił z tournée, które zakończył świetnym występem w Hollywood. W Od Nowie zagrają ostatni w tym roku koncert. Ze sceny artyści przypomną w całości debiutancki album „The Ultimate Incantation”.

– Przypomnimy w całości debiutancki album „The Ultimate Incantation”, który wcześniej zagraliśmy tylko na koncercie XXX-lecia w Olsztynie – zapowiada Piotr „Peter” Wiwczarek, lider zespołu Vader. – Nie zabraknie także naszych flagowych utworów.

Gwiazdami poprzednich edycji festiwalu byli m. in. KAT z Romanem Kostrzewskim, BEHEMOTH, TSA, Pandemonium, Blindead.

Pomysłodawcą tej imprezy jest lider metalowej Butelki – Grzegorz Kopcewicz oraz szef klubu „Od Nowa” – Maurycy Męczekalski.

Bilety na to wydarzenie w przedsprzedaży – 35 zł, zaś w dniu koncertu – 40 zł.

Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na tę imprezę. Wystarczy napisać poniżej w komentarzach, który utwór Vadera chcielibyście usłyszeć szczególnie na żywo w czasie sobotniej imprezy w Od Nowie. Czekamy do 17 października (czwartek) do godziny 13. Wybierzemy dwie odpowiedzi, a ich nazwiska opublikujemy tego samego dnia na naszym fanpage’u.