Victims of Circumstance zagrają w Hard Rock Pubie Pamela

Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny (fot. Anna Wojciulewicz)

Klub Hard Rock Pub Pamela zaprasza na koncert grupy Victims of Circumstance, koncertującej w Toruniu w ramach swojej europejskiej trasy. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 3 sierpnia o godzinie 19.00.

– Grający wybuchową mieszankę ska i punk rocka  zespół, wystąpił w HRP Pamela cztery lata temu – mówi przedstawiciel toruńskiego klubu. –  Muzycy dali show, dzięki któremu zdobyli liczną grupę fanów w Grodzie Kopernika.  Teraz zapowiadają, że było to tylko preludium do ich tegorocznego koncertu w Toruniu, podczas którego chcą wspólnie z toruńskimi fanami świętować dziesiąte urodziny swojego zespołu.

W trakcie koncertu obok starych hitów zespół zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej studyjnej płyty. Wydany w 2014 roku krążek nosi tytuł „No More Heroes”. Jest to czwarty studyjny album Victims of Circumstance. Dyskografię zespołu uzupełnia koncertowa płyta „Live! In Japan” oraz ep-ka „Decades”.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

– Warto także wspomnieć, że już w środę, 12 sierpnia, w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi kolejna amerykańska grupa – zaznacza organizator wydarzenia. – Tym razem będzie to pochodzący z Bostonu zespół Slapshot.

W odróżnieniu od poniedziałkowego koncertu występ legendy hard core będzie biletowany (wejściówki w przedsprzedaży dostępne są już w Hard Rock Pubie Pamela). Rolę supportu organizatorzy powierzyli polskiej grupie Street Terror.