W najbliższą sobotę na Moto Arenie Speedway Best Paris. Bilety już od 1PLN!

W zawodach wystartuje m.in.: Chris Holder. (fot. nadesłane)

Już w najbliższą sobotę, 2 kwietnia, o godzinie 17:00 na toruńskiej Moto Arenie odbędą się zawody Speedway Best Pairs.

Inauguracja cyklu Speedway Best Pairs to dobra okazja, by na stadion żużlowy wybrać się ze swoją drugą połówką. Najlepsze pary żużlowe na torze i najlepsze pary na trybunach. Z tej okazji organizatorzy zawodów przygotowali dla kibiców niezwykle atrakcyjne ceny biletów.

Do każdego biletu normalnego, można dokupić jeden ulgowy za 1 zł. Warto podkreślić, że bilety ulgowe przysługują każdej kobiecie! Poza tym, do ulg uprawnieni są: emeryci, renciści, studenci do 26 roku życia oraz młodzież do 18 roku życia.

– Chcemy na „pary” ściągnąć pary, dlatego do każdego biletu normalnego można dokupić bilet ulgowy za symboliczną złotówkę. Obiecujemy, że nikt się nie zawiedzie. – mówi Karol Lejman z firmy One Sport, organizatora cyklu SBP.

Od wtorku, 22.03.2016, bilety są do kupienia również w Speedway Fan Shop na toruńskiej MotoArenie! Wejściówki można nabyć codziennie w godzinach 12.00 – 18.00

Poza tym, bilety można cały czas kupować za pośrednictwem strony www.eventim.pl i w punktach sprzedaży Eventim w całej Polsce (m.in. salony Empik, Media Markt, Saturn) w następujących cenach:

Strefa Niebieska:
Bilet normalny – 30 PLN
Do każdego biletu normalnego dokupić można jeden bilet ulgowy w cenie 1 PLN. Każdy kolejny bilet ulgowy – 10 PLN

Strefa Zielona i Żółta:
Bilet normalny – 25 PLN
Do każdego biletu normalnego dokupić można jeden bilet ulgowy w cenie 1 PLN. Każdy kolejny bilet ulgowy – 10 PLN

Strefa Czerwona (Trybuna Główna)
Bilet normalny: 80 PLN
Bilet VIP: 650 PLN