W najnowszej serii „Lekarzy” zagra torunianka – aktorka Olga Bołądź

W poprzedniej serii odcinki "Lekarzy" kręcono przed toruńską Motoareną (fot. oficjalna strona serialu)

Olga Bołądź, torunianka, aktorka teatralna i filmowa, dołączyła do obsady serialu „Lekarze”. Pojawi się ona już w V serii, której emisja przewidziana jest na początek września.

Bołądź wcieli się w dr Annę Bognę Zaniewską – młodą i ambitną neurochirurg, która po przyjęciu propozycji zawodowej, przeniesie się z Bydgoszczy do toruńskiego szpitala.

Na oficjalnej stronie serialu można przeczytać krótką wypowiedź aktorki o nowoprzyjętej roli.

– Grałam już kiedyś lekarza, ale neurochirurgia to dla mnie skok na głęboką wodę – mówi Olga Bołądź. – Zgłębienie tajników tej specjalizacji to dla mnie wyzwanie. Przede mną dopiero spotkanie z neurochirurgiem i poznanie podstaw tego zawodu. Nie ukrywam, że bardzo mnie to ekscytuje. Szczególnie, iż akcja serialu rozgrywa się w Toruniu – w mieście, z którego pochodzę.

Dr Anna Bogna Zaniewska to piękna i niezwykle inteligentna kobieta. Dzięki uporowi zdobyła cenne doświadczenie zawodowe, ponieważ wielokrotnie musiała udowadniać kolegom z pracy, że poza urodą posiada również rozległą wiedzę w swojej dziedzinie medycyny.

Pod jej skrzydła trafi Przemek Karski (Borys Szyc), który kontynuując staż w Copernicusie będzie spędzać dużo czasu na oddziale dr Zaniewskiej