W styczniu Toruń zamieni się w stolicę muzyki disco-polo

Fot. nadesłane

„Majteczki w kropeczki”, „Jesteś szalona” czy „Blondyneczka” porwą do tańca miłośników największych przebojów muzyki disco polo. Bilety na koncert „Orkiestra w Rytmie Disco”, który odbędzie się 19 stycznia w Arenie Toruń, są jeszcze dostępne.

Siedem największych miast w Polsce, ponad 40 tys. uczestników, orkiestra symfoniczna pod batutą Piotra Piątkowskiego i oni – Boys, Bayer Full, Piękni i Młodzi, Weekend oraz MixDance. Na jeden dzień w styczniu Toruń zamieni się w stolicę muzyki disco.

– Ten niezapomniany wieczór przeniesie nas zarówno do połowy lat osiemdziesiątych, jak i w czasy współczesne – zapowiadają organizatorzy gali. – Na scenie zobaczymy gwiazdy młodego pokolenia oraz wykonawców królujących na listach przebojów od lat. Będziemy bawić się przy takich przebojach jak „Ona tańczy dla mnie”, „Jesteś szalona”, „Ona jest taka cudowna” czy „Blondyneczka”. Nie może was tam zabraknąć!

Koncert „Orkiestra w Rytmie Disco”, transmitowany przez telewizję Polo TV, rozpocznie się punktualnie o godz. 20. Bilety kosztują od 49 zł do 89 zł.