W Teatrze Muzycznym w Toruniu wybrzmią „Fragmenty Listów Niewykorzystanych”

Fot. Teatr Muzyczny Toruń

„Ty Ja MY, czyli Fragmenty Listów Niewykorzystanych” – to tytuł niezwykłego koncertu, który już w piątek, 24 lutego, odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Toruniu. Wieczór z piosenką artystyczną w nieco innym ujęciu umilą muzycy z formacji Béa. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.00.

– Grupę Béa tworzą młodzi, utalentowani artyści, którzy mimo zaledwie rocznej współpracy, zdążyli już wypracować swój muzyczny styl i niejednokrotnie mieli okazję udowodnić publiczności co potrafią – mówi Anna Jasińska z Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego w Toruniu. – Głównym nurtem, w którym tworzy zespół jest szeroko pojęta piosenka artystyczna, gdzie teksty piosenek, muzyka i aranżacje traktowane są tak samo ważne.

Liderką zespołu jest Beata Banasik – laureatka licznych nagród na wielu ogólnopolskich festiwalach piosenki (m.in. Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA, w Rybniku, II nagroda na Studenckim Festiwalu Piosenki SFP w Krakowie, III nagroda na Spotkaniach zamkowych Śpiewajmy Poezję w Olsztynie). Od trzech lat sama pisze i komponuje utwory. TyJaMy- czyli Fragmenty Listów Niewykorzystanych jest jej autorskim debiutem. Głównym tematem wieczoru będą zmagania dzisiejszej młodości z rzeczywistością. Historia ujęta jest w proste słowa, które udowadniają, że prawda bywa banalna.

Bilety dostępne są w teatralnym Biurze Obsługi Widza (512 982 813, bow@teatrmuzyczny.torun.pl) przy ul. Żeglarskiej 8 w Toruniu.