Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Walentynkowa zbiórka zużytych baterii
Michał Ciechowski 6 lutego, 2014, 12:16 Aktualności
116584_9317
Zbiórka zużytych baterii odbędzie się 14 lutego (fot. sxc.hu)

Walentynkowa zbiórka zużytych baterii organizowana przez Centrum Przywództwa i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbędzie się już 14 lutego. Każdy, kto odda minimum 7 wysłużonych baterii, otrzyma lizak w kształcie serca.

Zbiórka rozpocznie się o godzinie 9 i potrwa do godziny 18.00. Każdy, kto odda minimum 7 wysłużonych baterii i przyczyni się do recyklingu niebezpiecznych dla otoczenia odpadów, otrzyma lizak w kształcie serca! Dodatkowo losowo wybrany uczestnik/uczestniczka zbiórki otrzyma nagrodę książkową!

Pomysłodawcą i ogólnopolskim koordynatorem Eko Walentynek jest podróżnik i ekolog Dominik Dobrowolski (www.cycling-recycling.eu). Głównym partnerem akcji „Kocham recykling” jest firma Samsung Polska. Recykling zebranych baterii zapewniają firmy: REMONDIS Electrorecycling i Electro-System Organizacja Odzysku.

W przeprowadzenie Eko Walentynek w Toruniu zaangażowało się Centrum Przywództwa i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wspólnie z Wydziałowym Kołem Przywództwa i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

Koordynatorem Eko Walentynek w Toruniu jest Centrum Przywództwa i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu: tel. 56/ 611 48 92; csr@umk.pl


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także