Warsztaty wokalne oraz koncert. Mietek Szcześniak zagra w Teatrze Muzycznym w Toruniu

W repertuarze Mietka Szcześniaka jest utwór "Dumka na dwa serca", który wykonał razem z Edytą Górniak (fot. nadesłane)

Jeden z najbardziej uznanych polskich wokalistów soulowych poprowadzi warsztaty wokalne w Kujawsko-Pomorskim Impresaryjnym Teatrze Muzycznym w Toruniu. Następnie artysta da kameralny koncert.

Uczestnicy warsztatów poznają podstawy śpiewu scenicznego oraz specyfikę występów publicznych. W czasie warsztatów Mieczysław Szcześniak doradzi młodym artystom jak wyrażać emocje śpiewem, nauczy technik panowania nad głosem oraz przekaże im wiedzę z zakresu scenicznego wyrazu.

Warsztaty odbywać się będą 13 i 14 maja od godziny 10:00. Oferta skierowana jest do utalentowanych piosenkarzy-amatorów od 16 roku życia, którzy posiadają podstawowy warsztat wokalny i pragną go doskonalić. Aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach należy zgłosić się na adres promocja@teatrmuzyczny.torun.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Pierwszeństwo udziału w warsztatach mają osoby, którym dedykowany jest projekt, tj. mieszkańcy województwa z utrudnionym dostępem do kultury, w szczególności rodziny wielodzietne, niepełne i zastępcze, seniorzy, osoby niepełnosprawne, wychowankowie domów dziecka oraz domów opieki.