Warsztaty wokalne i koncert J. Thomasa w Hard Rock Pub Pamela

Gwiazdą niedzielnych warsztatów oraz koncertu bez wątpienia będzie Jimmy Thomas (fot. nadesłane/K.Marcińczak)

Nagrywał z Johnem Lennonem, the Roling Stones, a w trasę koncertową pojechał z Tiną Turner. Teraz Jimmy Thomas przyjedzie do Torunia, na specjalne zaproszenie Asi Czajowskiej-Zoń i Mai Lewickiej, aby wspólnie poprowadzić warsztaty wokalne. Tuż po nich, artyści zagrają w HRP Pamela niezapomniany koncert.

Warsztaty wokalne rozpoczną się 24 sierpnia o godzinie 17. Poprowadzi je Asia Czajowska-Zoń, Maja Lewicka oraz Jimmy Thomas. O godzinie 20, zespół D’oa, którego główną wokalistką jest Maja Lewicka, Asia Czajkowska-Zoń oraz zaproszeni goście zagrają koncert dla gości HRP Pamela.

Gwiazdą niedzielnych warsztatów oraz koncertu bez wątpienia będzie Jimmy Thomas. Artysta w swojej długoletniej karierze zagrał na największych scenach Ameryki. Jak sam określił, wszędzie – na trasie od Nowego Jorku do Los Angeles – prowadził bitwę z Little Johnnie Taylor, z Marvinem Gayem, Smokey Robinson and the Miracles, FreddiemKingiem i wieloma innymi, aby to właśnie muzyka w jego wykonaniu trafiła prosto do serc zebranej publiczności.