Wielki Finał WOŚP: Toyota Bednarscy wspomagają toruńskich wolontariuszy

Firma na aukcję WOŚP przekaże nowe samochody z pełnym bakiem paliwa (fot. TT)

Firma Toyota Bednarscy ponownie włącza się w organizację toruńskiego XXIV finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Najbliższa akcja, pod hasłem „Mierzymy wysoko”, będzie skierowana do osób starszych, jak i najmłodszych pacjentów polskich szpitali.

Toruński sztab WOŚP już od kilku tygodni działa przy organizacji Finału. Firma Toyota Bednarscy, aby pomóc w codziennej pracy wolontariuszy, odda do dyspozycji sztabu najnowszy model Yarisa, obklejony charakterystycznymi symbolami Orkiestry.

– Toyota Bednarscy przekaże na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy każde 50 zł z jazd testowych, które odbędą się w dniach 24 grudnia – 9 stycznia – informuje Maciej Bednarski, z Działu Sprzedaży firmy. – Ponadto, dla każdego klienta który przetestuje auto w tym okresie mamy okolicznościową smycz. Do dyspozycji wolontariuszy oddajemy także pojazd marki Toyota Corolla, aby umożliwić im wyjazd do Warszawy na szkolenie sztabu.

Toruńska firma przekaże także do licytacji samochody z pełnym bakiem paliwa. Będą to: Nowa Toyota Avensis, Nowa hybrydowa Toyota Auris, Hybrydowa Toyota Yaris oraz auto niespodzianka. Będzie można także licytować weekendy z wybranymi modelami pojazdów. Cała kwota z akcji zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Nasze działania to także przygotowanie 350 smyczy do identyfikatorów dla wolontariuszy oraz aktywny udział w zbieraniu pieniędzy do skarbonek WOŚP – dodaje przedstawiciel Toyota Bednarscy.

W tym roku pieniążki będą zbierane na pediatrię oraz godną opiekę medyczną osób w podeszłym wieku. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 10. stycznia 2016.

Więcej informacji o działaniach, w które zaangażowała się firma Toyota Bednarscy w ramach współpracy z WOŚP na stronie www.toyota.torun.pl oraz https://www.facebook.com/ToyotaTorun