Wielkie gwiazdy Disco Polo zagrają w Toruniu

Fot. nadesłane

W Toruniu zagoszczą największe gwiazdy Disco Polo. Już 19 stycznia 2018 roku w Arenie Toruń odbędzie się wyjątkowy koncert Orkiestra w Rytmie Disco! Bilety na wydarzenie już są dostępne.

Od 7 do 10 grudnia oraz 18-20 stycznia, w siedmiu największych halach w Polsce, niemal 40 tysięcy uczestników bawić się będą przy dźwiękach topowych gwiazdy muzyki Disco Polo. Artystom na scenie towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoniczna pod batutą Piotra Piątkowskiego. Na scenie zobaczymy: Boys, Bayer Full, Piękni i Młodzi, Weekend, MixDance.

Orkiestra w Rytmie Disco to fala nietypowych koncertów muzyki dance. Imprezy odbędą się w halach sportowo-widowiskowych miast: Bielsko-Biała, Kielce, Włocławek, Częstochowa, Płock, Toruń i Bydgoszcz.

Do Torunia trasa koncertowa dotrze 19 stycznia 2018 roku.

Na scenie zobaczymy gwiazdy młodego pokolenia oraz wykonawców, którzy od lat królują na listach przebojów. Usłyszymy takie utwory jak: „Majteczki w kropeczki”, „Jesteś szalona”, „Ona tańczy dla mnie”, „Serca dwa” czy „Ona jest taka”.

Bilety dostępne są na stronie: https://www.biletomat.pl/bilety/good-crew/

Więcej informacji na stronie: http://orkiestrawrytmiedisco.pl/

oraz na FB: https://www.facebook.com/orkiestrawrytmiedisco/

Wydarzenie organizuje Agencja Koncertowo-Wydawnicza „Good Crew” działająca na rynku od 2014 roku. Na swoim koncie ma przygotowanie oraz promocję Pawbeats Utopia, Pawbeats Orchestra, Alibabki. Good Crew może pochwalić się współpracą z największymi gwiazdami m.in. Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel, Quebonafide, KęKę, VNM.