Wielkie taneczne widowisko na deskach Auli UMK

Na scenie, oprócz tancerzy toruńskiej szkoły tańca, pojawią się także zaproszone gwiazdy (fot. nadesłane)

Ponad siedmiuset tancerzy zaprezentuje się podczas 9. Przeglądu Jagielski Dance Project na deskach Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 28 lutego. Gośćmi wydarzenia będą gwiazdy tanecznych talent show.

Młodzi tancerze na co dzień trenują w szkole tańca Jagielski Dance Project. Niedzielny pokaz to nagroda za ciężką pracę podczas treningów, a także okazja do wspólnego spędzenia czasu z rodziną.

– Wydarzenie poprowadzi Anna YouYa Jujka, znana szerszej publiczności jako uczestniczka programu Got to dance – relacjonuje Kuba Stanowski z Jagielski Dance Project. – Na scenie pojawią się także Artur Cieciórski, zwycięzca drugiej edycji programu You Can Dance oraz Bartek Pankau, laureat pierwszej edycji Mam Talent. Toruńskiej publiczności zaprezentują swoje akrobatyczne show.

Impreza to także doskonała okazja do podziwiania uczestniczki ostatniej edycji tanecznego show TVN – Agaty Stachowiak. Grupy, które zaprezentują się na deskach Auli to doświadczeni tancerze, reprezentujący Toruń na ogólnopolskich zawodach tanecznych.

Bilety na wydarzenie dostępne są w cenie 5 oraz 10 zł. Impreza startuje o godzinie 10.00.