Wiosenny Kiermasz Książek w Bibliotece Pedagogicznej

Na Wiosennym Kiermaszu Książek dostępne będą również podręczniki i materiały audiowizualne do nauki języków obcych (fot. sxc.hu)

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu zaprasza na Wiosenny Kiermasz Książek. Wśród wystawionych egzemplarzy zakupić będzie można m.in. książki psychologiczne oraz biograficzne. Większość z nich nawet za symboliczną złotówkę.

Wiosenny Kiermasz Książek odbędzie się w dniach 7-12 kwietnia w gmachu Biblioteki Pedagogicznej przy ul. Dąbrowskiego 4. Od poniedziałku do piątku będzie ona otwarta w godzinach 10-19, zaś w sobotę od 10 do 15.

Na kiermaszu pojawią się książki z zakresu pedagogiki oraz psychologii m.in. Psychologia i życie Philippa Zimbardo. Dla miłośników literatury pięknej oprócz klasyki polskiej wystawione zostaną powieści Emila Zoli, Johna Irvinga, Paulo Coelho, Joanny Chmielewskiej czy Elizabeth Gilbert. Dla wielbicieli sensacji Biblioteka przygotowała dzieła Dana Browna oraz Alistera McLeana. Wśród wielu pozycji biograficznych i publicystycznych znajdą się m.in. książki Oriany Fallaci, Jacka Żakowskiego oraz wywiady z Władysławem Bartoszewskim czy Marią Czubaszek. Na uwagę zasługują dzieła słynnych filozofów, Leszka Kołakowskiego, Władysława Tatarkiewicza i Platona.

Studenci filologii polskiej znajdą publikacje z historii i teorii języka, a uczniowie szkół średnich opracowania lektur szkolnych. Dostępne będą również podręczniki i materiały audiowizualne do nauki języków obcych.