Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Włamał się do mieszkania na Rubinkowie. Policja zatrzymała sprawcę
Michał Ciechowski 29 sierpnia, 2014, 13:14 Aktualności Blokowisko Miasto
posterunek_piec
Mężczyzna z ust śledczych usłyszał zarzut dokonania kradzieży z włamaniem (fot. Łukasz Piecyk)

Kilka tysięcy złotych padło łupem złodzieja, który włamał się do mieszkania przy ul. Przybyłów w Toruniu. Teraz 27-letniemu mężczyźnie grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

– W minioną środę dyżurny z Rubinkowa został powiadomiony o włamaniu do mieszkania przy ul. Przybyłów – informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik toruńskiej policji. – Okazało się, że sprawca po wypchnięciu okna znajdującego się na parterze włamał się do mieszkania, skąd skradł komputer wraz z osprzętem, telewizor plazmowy, dwa zestawy kina domowego, słuchawki lornetkę i torbę na laptopa z pilotem TV. Pokrzywdzona wyceniła straty na kilka tysięcy złotych.

Po analizie zebranego materiału dowodowego, udało się zatrzymać sprawcę. okazał się nim 27-letni mieszkaniec Rubinkowa. Jeszcze tego samego dnia doszło do jego zatrzymania. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci odnaleźli też i zabezpieczyli skradzione wcześniej rzeczy.

– Mężczyzna z ust śledczych usłyszał zarzut dokonania kradzieży z włamaniem – dodała policjantka. – W przeszłości wielokrotnie był karany za podobne przestępstwa a tego ostatniego dopuścił się w warunkach powrotu do przestępstwa czyli tzw. recydywy.

Teraz może mu grozić nawet do 15 lat więzienia.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także