Wodny musical 3D „Romeo i Julia” już w ten weekend

Fot. nadesłane

W sierpniu, w wyjątkowej scenerii Fosy Zamkowej, będzie można podziwiać wyjątkowe widowisko – wodny musical 3D „Romeo i Julia”, przygotowany przez artystów Teatru Buffo. Na jedyne takie wydarzenie w Polsce bilety dostępne są w promocyjnych cenach. Wydarzenie odbędzie się w piątek 4 sierpnia oraz w niedzielę 6 sierpnia o godzinie 21.30.

– Prezentujemy estradowe zderzenie tradycyjnego widowiska musicalowego z wirtualną scenografią wygenerowaną przez projekcje 3D i animacje na wodnych ekranach – mówią artyści. –  Tylko tutaj żywi aktorzy i rzeczywiste rekwizyty zostaną zintegrowane z wirtualnym światem wyświetlanym na wodzie. Nieograniczone możliwości technologii cyfrowych po raz pierwszy umożliwiły stworzenie scen, o jakich twórcy teatralni i rewiowi dotychczas mogli tylko marzyć, z udziałem nieograniczonej ilości aktorów i tancerzy.

Oryginalna muzyka JANUSZA STOKŁOSY, polski tekst autorstwa AGATY MIKLASZEWSKIEJ zainspirowany dramatem Shakespeare’a „Romeo i Julia”, reżyseria i choreografia JANUSZA  JÓZEFOWICZA oraz materiały do projekcji 3D przygotowane przez studio PLATIGE  IMAGE (twórcy m.in. nominowanego do Oskara filmu „Katedra„) –  to wszystko stanowi gwarancję teatralnego przeboju na miarę naszych czasów!

Tematem musicalu jest miłość dwojga młodych ludzi, nie umiejących odnaleźć porozumienia ze światem dorosłych. W konsekwencji młodzieńcza i bezkompromisowa namiętność musi się zmierzyć z bezwzględnością komercyjnego świata egocentrycznych rodziców.

To dramat pokoleń – rodziców i dzieci, którzy nie potrafią ze sobą rozmawiać, wzajemnie się słuchać ani szanować swoich potrzeb. Czy prawdziwa miłość ma szansę przetrwać w tak niesprzyjających warunkach? Przekonajcie się sami.

Za technologię wodną odpowiada firma WATER CONCEPT – specjalizująca się w tworzeniu zaawansowanych instalacji multimedialnych z wykorzystaniem wielkoformatowych ekranów  i kurtyn wodnych, dysz efektownych i  gejzerów.

Promocja – 20% –  Kup bilet

Obsada:

Chamski Artur

Ciszek Błażej

Darłak Patryk

Dąbkowska Magdalena

Derlicki Michał

Duda Małgorzata

Gajduk Dominika

Granecka Katarzyna

Grzechnik Jerzy

Jackiewicz Adam

Jakubiec Mateusz

Janikowski Jarosław

Kujawa Natalia

Lapin Stepan

Lubański Sebastian

Major Nina

Marszałek Iga

Napieralska Mariola

Ochociński Dominik

Orłowski Paweł

Popławska Aleksandra

Ryś Iga

Srokocz Natalia

Steciuk Tomasz

Trautsolt Łukasz

Tyma Marcin

Tyszkiewicz Maria

Urbańska Natasza

Vojtenko Pavel

Wilczyńska Elżbieta

Zawadzka Aleksandra

Wiecej szczegółów: http://romeoijulia3d.pl/

Bilety:

– Kulturairozrywka.pl

– Biletyna.pl

– Kup Bilecik.pl

– Eventim

– eBilet

– Ticketpro

oraz w sieci sklepów Empik i Media Markt

– tel. 77 441 05 33

e-mail: bilety@eskander.com.pl