Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Wojewódzkie tournée spektaklu „Złoto i liście”
Tylko Toruń 5 listopada, 2015, 11:41 Kultura i rozrywka
złoto i liscie
Teatr Muzyczny wystawi spektakl w kilku miastach regionu (fot. nadesłane)

Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny po raz kolejny rusza w trasę! Po przygodach cukiernika Maurycego mieszkańcy województwa będą mogli poznać historię studenta Janka, niezwykłego królestwa i złej czarownicy. 

Spektakl „Złoto i liście” nie tylko opowiada uroczą historyjkę, ale porusza problemy całkiem realne, takie jak chciwość, czy brak lojalności.

– „Złoto i liście” pokażemy  aż w 5 miastach w województwie: Włocławku (CK Browar B., 17.11.15 r.), Inowrocławiu (KCK, 18.11.15 r.), Toruniu (Aula UMK, 19.11.15 r.), Brodnicy (Brodnicki Dom Kultury, 23.11.15 r.) i Bydgoszczy (Filharmonia Pomorska, 30.11.15 r.) – relacjonuje Anna Jasińska, z wydziału promocji Teatru. – Spektakle rozpoczynają się o g. 18:30.  Bezpłatne wejściówki dostępne są od 2 listopada w wymienionych instytucjach. Wejściówki na spektakl w Auli UMK będą do odbioru w Teatrze Muzycznym.

Przedsięwzięcie organizowane jest w ramach projektu „Kampania przeciwko przemocy – teatralne tournée z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Przeciwdziałania Przemocy Wobec Dzieci” przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także