Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
WOŚP: Wylicytowali rejs policyjną motorówką
KMP Toruń 18 lipca, 2014, 15:09 Aktualności Miasto
18lip2014rejs+(2)
Szczęśliwym posiadaczom voucheru w ich podróży jako sternik towarzyszył sierż. szt. Marek Tokarski (fot. nadesłane)

W tym tygodniu odbył się rejs policyjną motorówką, wylicytowany w ramach tegorocznej toruńskiej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W rejsie po Wiśle wzięła udział żona darczyńcy wraz z synem.

– We wtorek 15.07.2014 r. miał miejsce rejs policyjną motorówką, który przekazał w styczniu tego roku na licytację 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Komendant Miejski Policji w Toruniu insp. mgr Antoni Stramek – informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik policji. – Rejs okazał się nie lada atrakcją – motorówka, która zabrała uczestników w podróż to hybrydowa łódź Parker 630, z zaburtowym, czterosuwowym silnikiem Veradomerkury, posiadająca 200 KM. Wyposażona jest w urządzenie GPS, radar, oraz echosondę umożliwiającą pływanie w trudnych warunkach atmosferycznych lub w nocy.

W ramach rejsu policyjną motorówką pani Katarzyna i jej syn Kuba mogli obejrzeć z bliska nowy most na Wiśle, Kępę Bazarową i miejsca niedostępne z brzegu dla pieszych i innych obiektów pływających oraz wpłynąć do ujścia rzeki Drwęcy skąd można zobaczyć m.in. ruiny Zamku w Kaszczorku.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także