Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Woźniak nie pojedzie dla Unibaksu
Piotr Paczkowski 9 października, 2014, 11:46 Sport i rekreacja
Fot. Adam Zakrzewski (58)
Na chwilę obecną Woźniak zostaje w Bydgoszczy (fot. Adam Zakrzewski)

Zawodnik Polonii Bydgoszcz, Szymon Woźniak, w najbliższym czasie nie zasili składu Unibaksu. Toruński klub nie zapłaci odstępnego Polonii.

Szymon Woźniak był w ostatnim sezonie jednym z czołowych zawodników I ligi. Udało mu się także zdobyć tytuł mistrza Polski juniorów. To wartościowy żużlowiec, który mógłby polepszyć wyniki Unibaksu. Wiele mówiło się o transferze Woźniaka w związku z odejściem Tomasza Golloba. Nowy menedżer, Jacek Gajewski, jasno wypowiadał się o chęci pozyskania członka ekipy Polonii.

W obecnej sytuacji, wszystko wskazuje jednak na to, że Woźniak zostanie w Bydgoszczy. Ma ważny kontrakt z Polonią, a jego wypożyczenie kosztowałoby nie mniej niż 200 tyś. zł. Władze klubu w Toruniu odstąpiły więc od planów względem zawodnika.

Co ciekawe, pozostanie Woźniaka w Bydgoszczy wcale nie jest takie pewne. Wciąż istnieje możliwość, że któryś z klubów ekstraligi wypożyczy zdolnego żużlowca. Sam zawodnik nie podjął jeszcze decyzji, obecnie czeka na uregulowanie wszystkich spraw finansowych z klubem.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także