Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Wybił szyby przystanku. Ujęty dzięki reakcji świadków
Michał Ciechowski 9 grudnia, 2014, 19:12 Aktualności Miasto
09gru2014wan1
O losie mężczyzny zadecyduje teraz sąd (fot. policja)

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który bez powodu powybijał szyby w wiacie przystankowej przy ul. Odrodzenia w Toruniu. Sprawca został zatrzymany dzięki szybkiej reakcji świadków.

– W poniedziałek, krótko przed godz. 13:00, dyżurny toruńskiej komendy otrzymał zgłoszenie od osoby, która widziała jak młody chłopak wybił szyby w wiacie przystankowej na ul. Odrodzenia w Toruniu – relacjonuje st. sierż. Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji. – Dyżurny skierował tam patrol. Mundurowi ze śródmieścia, dojeżdżając na miejsce zauważyli uciekającego mężczyznę. Świadkowie wskazali, że to właśnie on zniszczył przystanek.

Już po chwili 24-latek byli w rękach mundurowych. Policjantom tłumaczył, że zrobił to, bo się zdenerwował. Straty zostały wycenione na kilkaset złotych.

– Wandal trafił prosto do policyjnej celi – dodaje policjant. – Dzisiaj kryminalni ze Śródmieścia postawili 24-latkowi zarzut zniszczenia mienia. Mężczyzna był już wcześniej notowany za kradzieże, włamania oraz łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także