Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Wypadek na ulicy Kościuszki w Toruniu
Michał Ciechowski 1 września, 2015, 12:40 Aktualności Miasto
wypadek (4)
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy drogówki wynika, że kierujący osobowym jaguarem 42-latek jadąc prawym pasem w kierunku centrum uderzył w tył motocykla marki bmw (fot. Łukasz Piecyk)

Trzy samochody osobowe oraz motocykl zderzyły się wczoraj na ulicy Kościuszki w Toruniu. Do szpitala trafił kierowca jednośladu. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia będą wyjaśniać policjanci pod nadzorem prokuratora.

– Do zdarzenia doszło w poniedziałek, około godziny 11.15, na odcinku ulicy Batorego-Świętopełka – relacjonuje st. sierż. Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji. – Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy drogówki wynika, że kierujący osobowym jaguarem 42-latek jadąc prawym pasem w kierunku centrum uderzył w tył motocykla marki bmw. Po zderzeniu jednoślad uderzył w tył stojącego przed nim fiata fiorino, który z kolei uderzył w stojącego przed nim volkswagena LT.

W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiła 29-letnia pasażerka jednośladu. Funkcjonariusze ustalili, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także