Wypadek na ulicy Kościuszki w Toruniu

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy drogówki wynika, że kierujący osobowym jaguarem 42-latek jadąc prawym pasem w kierunku centrum uderzył w tył motocykla marki bmw (fot. Łukasz Piecyk)

Trzy samochody osobowe oraz motocykl zderzyły się wczoraj na ulicy Kościuszki w Toruniu. Do szpitala trafił kierowca jednośladu. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia będą wyjaśniać policjanci pod nadzorem prokuratora.

– Do zdarzenia doszło w poniedziałek, około godziny 11.15, na odcinku ulicy Batorego-Świętopełka – relacjonuje st. sierż. Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji. – Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy drogówki wynika, że kierujący osobowym jaguarem 42-latek jadąc prawym pasem w kierunku centrum uderzył w tył motocykla marki bmw. Po zderzeniu jednoślad uderzył w tył stojącego przed nim fiata fiorino, który z kolei uderzył w stojącego przed nim volkswagena LT.

W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiła 29-letnia pasażerka jednośladu. Funkcjonariusze ustalili, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi.