Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Wyprzedaż dubletów i tytułów wycofanych z bibliotecznego księgozbioru
Michał Ciechowski 30 października, 2013, 10:45 Aktualności Miasto
ksiazki
Podczas wyprzedaży dubletów i tytułów wycofanych z bibliotecznego księgozbioru będzie można nabyć naprawdę cenne sztuki

Od 4 do 8 listopada w Filii nr 2 Książnicy Kopernikańskiej odbędzie się wyprzedaż dubletów i tytułów wycofanych z bibliotecznego księgozbioru. Wystawionych zostanie 1500 egzemplarzy książek.

Romanse, fantastykę, sensację, książki popularnonaukowe, lektury szkolne, bajki i baśnie dla dzieci. Takie książki będzie można nabyć już od najbliższego poniedziałku w Filii nr 2 Książnicy Kopernikańskiej przy ulicy Kościuszki 47.

Na koneserów dobrej literatury będą czekać m.in. „Dialogi” i „Kongres futurologiczny” S. Lema, „Wojna i pióro” M. Wańkowicza, „Pochyła wieża” V. Woolfa, „W poszukiwaniu straconego czasu” M. Prousta oraz pięknie wydane „Pisma wybrane” C. K. Norwida. Na wyprzedaż trafią również wydawnictwa encyklopedyczne, słowniki i albumy oraz miesięczniki „National Geographic” i „Świat Wiedzy”.

Encyklopedie, albumy i słowniki kosztować będą 5 – 10 zł, pozostałe książki ok. 2 zł. Ostatniego dnia możemy liczyć na jeszcze większą obniżkę cen.

Kiermasz będzie czynny w godzinach otwarcia biblioteki: w poniedziałek, wtorek i czwartek od 12 do 18, w środę od 11 do 15, w piątek od 8.30 do 16.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także