„Wystaw się w CSW” – weź udział w konkursie fotograficznym

Fotografie należy oddawać do 10 lutego 2015 roku (fot. nadesłane)

Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu od 2 stycznia rozpoczęło wielką zbiórkę zdjęć w ramach konkursu fotograficznego pod hasłem „Wystaw się w CSW”. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lutego 2015 r.

– Na zdjęcia wszystkich pasjonatów fotografii czekamy do 10 lutego – mówi Katarzyna Drewnowska-Toczko, rzecznik prasowy CSW „Znaki Czasu” w Toruniu. – Zapraszamy wszystkich chętnych do przyniesienia wykonanych przez siebie odbitek fotograficznych. Dostarczone prace przejdą przez ocenę naszego jury, a najlepsze z nich stworzą wystawę.

Jak mówią organizatorzy, wydarzenie ma na celu stworzenie okazji do spotkania miłośników fotografii, profesjonalnych fotografików, amatorów, studentów, a także seniorów.

Podpisane zdjęcia (imię, nazwisko, adres e-mail), wraz z wydrukowanym regulaminem i kartą zgłoszenia można przynosić do recepcji CSW lub przesłać  w terminie od  02.01.2015 do 10.02.2015 (decyduje data stempla pocztowego). Zdjęcie powinno być dostarczone w formie wydruku, odbitki na papierze fotograficznym, a format zdjęcia jest dowolny. Nie będziemy przyjmować plików w formie cyfrowej.

Zdjęcia zakwalifikowane do wystawy będą zaprezentowane w przestrzeni LABSEN w CSW od 20.02.2015 do 08.03.2015.

UWAGA!
Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia dostępne pod linkiem http://csw.torun.pl/edukacja/dla-doroslych/wystaw-sie-w-csw-konkurs-fotograficzny oraz w recepcji CSW.

 WYSTAW SIĘ W CSW! Konkurs fotograficzny i wystaw zdjęć:

zbiórka fotografii: od 2.01 do 10.02.2015

otwarcie wystawy: 20 lutego 2015, godz. 19.00

WYSTAW SIE W CSW