Z Torunia do Nowego Jorku – koncert „Kocham cię, Broadway” już 3 lutego!

Widzowie usłyszą m.in. niezapomniane „All that jazz” oraz „Money, Money” (fot. nadesłane)

Niecały miesiąc dzieli nas od wyjątkowego show, które zagości w Toruniu. Nicola Palladini, wraz z włoską aktorką musicalową Sereną Ottardo, zabiorą nas na scenę Broadway’u, przedstawiając jej największe musicalowe szlagiery. Koncert „Kocham cię, Broadway” odbędzie się 3 lutego o godzinie 18.00.

– Repertuar został starannie dobrany tak, by zawarły się w nim utwory, bez których nie wyobrażamy sobie współczesnego musicalu – informuje Małgorzata Wojtulewicz z Impresariatu Artystycznego d-ARTE. – Wystarczy wspomnieć, takie tytuły jak „Mamma Mia”, „Footloose”, czy „The Rocky Horror Show” aby jasnym stało się, że będzie to spotkanie z muzyką rozrywkową najwyższych lotów, jednocześnie wysmakowaną i wpadającą w ucho, przepięknie i bogato aranżowaną.

 

Widzowie usłyszą niezapomniane „All that jazz”, „Money, Money”, wzruszą się do łez przy „Beauty and The Beast” i dadzą się porwać do tańca przy kawałkach Abby.

Tłem dla Rewii będą unikatowe, specjalnie na tę okazję przygotowane wideoprojekcje, a solistom będą towarzyszyć zespół wokalny oraz tancerze baletu i orkiestra.

Bilety w cenie 65 oraz 70 złotych dostępne są m.in. na stronie Dworu ArtusaDworu Artusa.