Zagłosuj w konkursie Top Inwestycje Komunalne na most im. gen. Elżbiety Zawackiej

Wręczenie nagród Top Inwestycje Komunalne 2014 odbędzie się na uroczystej gali Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (fot. archiwum)

Most drogowy im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu ma szansę na zdobycie nagrody w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2014. Głosować na obiekt można za pośrednictwem internetu. Inwestycja, która zbierze najwięcej głosów, otrzyma specjalną nagrodę od czytelników Portalusamorządowego.pl. Każdy może oddać jeden głos „za” lub „przeciw” każdej z 20 inwestycji.

Konkurs Top Inwestycje Komunalne 2014 to inicjatywa organizatora Europejskiego Kongresu Gospodarczego oraz redakcji Portalusamorządowego.pl, mająca na celu wskazanie wśród inwestycji komunalnych z całego kraju najlepszych praktyk i sukcesów osiągniętych dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom dla gospodarki, regionu i mieszkańców.

Z prestiżowej listy organizatorzy wyłonią dziesięć najciekawszych inwestycji. Pomogą w tym internauci. Wystarczy, że do 30 kwietnia zagłosują na najlepszy ich zdaniem projekt.

Wręczenie nagród Top Inwestycje Komunalne 2014 odbędzie się na uroczystej gali podczas trwającego w dniach 7-9 maja 2014 r. Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (European Economic Congress – EEC).

By zagłosować na nowy most drogowy w Toruniu, kliknij w link: głosuję (toruński most na stronie 2., pozycja 19.)