Zagraj w spektaklu „Firebirds”. Zgłoś się jako wolontariusz

Organizatorzy poszukują grupy 10-16 osób, które są zainteresowane uczestnictwem w spektaklu „FIREBIRDS” (fot. Adam Zakrzewski)

Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu poszukuje wolontariuszy, którzy chcą przeżyć teatralną przygodę. Jeżeli masz od 18 do 50 lat i jesteś wysportowany, zgłoś się do udziału w spektaklu „Firebirds” niemieckiego teatru TITANICK.

Organizatorzy poszukują grupy 10-16 osób, które są zainteresowane uczestnictwem w spektaklu „FIREBIRDS” niemieckiego teatru TITANICK. Odbędzie się on podczas Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Kontakt 2014, 24 maja o godz. 22.30.
Teatr TITANICK z Niemiec to międzynarodowy zespół, który od 24 lat występuje na całym świecie, prezentując spektakle plenerowe z efektami pirotechnicznymi i muzyką na żywo.

W mieście odbywa się parada sześciu konkurujących ze sobą szalonych pilotów, ich latających maszyn i załogi naziemnej przy akompaniamencie muzyki granej przez francuski zespół Fanfare Le S.N.O.B. W czasie parady piloci zabiegają o względy zgromadzonego tłumu obserwatorów. Która latająca maszyna jest najpiękniejsza? Który z nich jest najlepszym pilotem? Który pierwszy wzleci w powietrze z pasa startowego znajdującego się na końcu trasy parady? Czy któremuś z pilotów w ogóle uda się wystartować?

Parada odbywa się przy pomocy obsługi naziemnej, która asystuje pilotom. To ona pomaga naprawić maszyny i prowadzi pilotów do pasa startowego, jak również tańczy w rytm muzyki i niesie pochodnie świetlne.

Jeśli chciałbyś/-abyś zostać pomocnikiem pilota i jesteś gotowy/-a na uczestnictwo w warsztatach prowadzonych przez aktorów Teatru TITANICK (intensywny trening ciała, ćwiczenia choreograficzne oraz praca z materiałami pirotechnicznymi), wypełnij kwestionariusz wolontariacki znajdujący się na stronie www.teatr.torun.pl i odeślij go na adres: marta.lewandowska@teatr.torun.pl do 5 maja 2014 r.