Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Zamówili kurs z Torunia do Golubia-Dobrzynia. Nie zapłacili za taksówkę
Michał Ciechowski 12 marca, 2014, 16:15 Aktualności
182
Dziś nieuczciwym mieszkańcom Golubia-Dobrzynia zostanie przedstawiony zarzut szalbierstwa (fot. archiwum)

Dwóch mieszkańców Golubia-Dobrzynia zamówiło kurs z Torunia do miejsca swojego zamieszkania. W momencie, gdy okazało się, że nie mają pieniędzy, aby zapłacić za przejażdżkę, taksówkarz zawiadomił policję. Niebawem 23 i 37-letni mieszkańcy miasta odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem.

Do incydentu doszło w miniony piątek, wtedy, dwóch mężczyzn zamówiło kurs z Torunia do Golubia-Dobrzynia. Po dojechaniu pod wskazany adres najmłodszy pasażer, poszedł po pieniądze, a starszy pozostał z kierowcą. Niestety przez dłuższy czas nie powracał. Taksówkarz zaczynał nabierać podejrzeń, że klienci nie mają pieniędzy na przejazd. Przypuszczenia potwierdziły się, gdy 23-latek nie powrócił.

Nie czekając dłużej poinformował o tym golubsko-dobrzyńskich mundurowych. Okazało się, że mężczyźni zamawiając taksówkę w Toruniu liczyli, że uda im się przejechać tzw. gratisowym kursem.

Dziś nieuczciwym mieszkańcom Golubia-Dobrzynia zostanie przedstawiony zarzut szalbierstwa. Niebawem odpowiedzą za to przed sądem.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także