Zapraszamy na spotkanie z Marcelem Woźniakiem w Empiku!

Po wydaniu książki „Biografia Leopolda Tyrmanda. Moja śmierć będzie taka jak moje życie” Marcel Woźniak nie spoczął na laurach. Jego powieściowy debiut „Powtórka” (Czwarta Strona) to opowieść kryminalna o serii niewyjaśnionych zbrodni, do których dochodzi w mieście Leona Brodzkiego. Z okazji premiery książki autor spotka się z czytelnikami 22 czerwca w salonie Empik Starówka w Toruniu.

Dochodzi do morderstwa, którego ofiarą jest młoda dziewczyna. Ślady zbrodni prowadzą do słynnego i wciąż nierozwiązanego zabójstwa, które miało miejsce trzy dekady wcześniej. Właśnie dlatego do służby wraca emerytowana gwiazda lokalnej policji – Leon Brodzki. Morderca wysyła jasną wiadomość „Brodzki jest winny”. Czy w sprawę może być zamieszany ojciec policjanta, Franek? Co jeśli detektyw nie jest gotowy, by poznać prawdę? Na te pytania postara się odpowiedzieć autor książki, Marcel Woźniak, podczas spotkania w toruńskim Empiku.

Marcel Woźniak – pisarz i reżyser, pochodzący z Kwidzyna. Debiutował krótkometrażowym filmem „Caissa” i książką „Biografia Leopolda Tyrmanda. Moja śmierć będzie taka jak moje życie”.

22 czerwca, godz. 17:30
Empik Starówka, Toruń
Wielkie Garbary 18