Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Zatrzymany za rozbój w sklepie przy ul. Mickiewicza
Michał Ciechowski 13 listopada, 2014, 20:09 Aktualności Miasto
policja_piec
Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności (fot. Łukasz Piecyk)

Toruńscy policjanci zatrzymali sprawcę rozboju, do którego doszło przy ul. Mickiewicza. Mężczyzna, w jednym ze sklepów wybił szyby wystawowe. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.

– We wtorek, około godz. 21.00, dyżurny z toruńskiej komendy odebrał telefon alarmowy od sprzedawczyni jednego ze sklepów przy ul. Mickiewicza – relacjonuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy policji w Toruniu. – Kobieta poinformowała o zniszczeniu mienia, którego dopuścił się nieznany jej mężczyzna. Okazało się, że sprawca, który wcześniej wywołał awanturę przed sklepem z nieznanych przyczyn uderzył młotkiem w szyby sklepu.

Na miejsce przyjechał patrol. Funkcjonariusze ze świadkami zdarzenia ustalili wygląd awanturnika. Ruszyli na poszukiwanie sprawcy. Patrolując okolicę zauważyli człowieka odpowiadającego wyglądem rysopisowi ustalonemu na miejscu zdarzenia.

– Mężczyzna widząc patrol natychmiast rzucił się do ucieczki – dodaje rzeczniczka. – Na nic się jednak to zdało, bo po chwili był już w rękach mundurowych. Z komisariatu trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj 23-letni mieszkaniec Bydgoskiego Przedmieścia usłyszał zarzut zniszczenia mienia.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także