Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Zbliża się Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej
Piotr Paczkowski 26 lipca, 2014, 22:09 Kultura i rozrywka
festiwal
Wydarzeniem, które przyciągnie publiczność, będzie koncert galowy na Rynku Nowomiejskim (fot. oficjalna strona festiwalu)

Impreza rozpocznie się 31 lipca i potrwa trzy dni. Podczas festiwalu będzie można zobaczyć wielu znanych muzyków i aktorów.

Festiwal rozpocznie koncert „Wielkie przeboje filmowe” w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i chóru Vivid Singers w Dworze Artusa na Rynku Staromiejskim 6. Koncert odbędzie się o godzinie 20, bilety kosztują 35 zł. Następnego dnia, o 19:30 na scenie na Rynku Nowomiejskim odbędzie się koncert z okazji 70. rocznicy Powstania Warszawskiego. Będzie można usłyszeć kompozycje Bartosza Chajdeckiego. Bilety kosztują 15 zł. Trzy godziny później, w Baju, zobaczymy recital Grzegorza Małeckiego z udziałem kompozytora Macieja Małeckiego i satyryka Grzegorza Wasowskiego. Wstęp: 20 zł.

Wydarzeniem, które przyciągnie publiczność, będzie koncert galowy na Rynku Nowomiejskim. 2 sierpnia o godz. 20.30 zaśpiewają m.in. Katarzyna Żak, Maja Kleszcz, Anna Sroka, Magdalena Czerwińska. Zagra także Toruńska Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego i zespół Piotra Dąbrowskiego. Bilety, w zależności od sektora, kosztują 50 i 40 zł.

Wszystkie wejściówki można kupić w Toruńskiej Agendzie Kulturalnej rzy ul. Pod Krzywą Wieżą 1 i w kasie Dworu Artusa.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także