Zdobądź bilet na Speedway Best Pairs Cup!

W tym roku do rywalizacji stanie 7 par (fot. Adam Zakrzewski)

Już w piątek święto wszystkich fanów żużla. Na Motoarenie pary żużlowców z siedmiu krajów będą rywalizowały w ramach Speedway Best Pairs Cup.

Cykl będzie składać się z trzech rund, a inaugurację zaplanowano na 28 marca w Toruniu. Następnie żużlowcy przeniosą się do niemieckiego Landshut (10.05), a cały cykl zakończą zawody w szwedzkiej Eskilstunie (23.05).

Wszystkie zawody Speedway Best Pairs będą transmitowane na żywo w stacji Eurosport do 71 krajów na całym świecie, łącznie z regionem Azji, Australii i krajów Pacyfiku.

Formuła zawodów pozostaje niezmieniona. Ponownie nie będzie biegów remisowych, tak by zapewnić współpracę z kolegą z pary na najwyższym poziomie. Pula nagród w SBPC wynosi blisko 1 milion złotych.

Mamy dla Was dwa pojedyncze bilety! Trafią one do osób, które skomentują ten artykuł, pisząc, dlaczego to właśnie Wy powinniście pojawić się 28 marca na Motoarenie. Bierzemy pod uwagę komentarze zarówno pod tym artykułem oraz na naszym fanpage’u. O wynikach poinformujemy w środę o 20 na Facebooku.