Zenon Laskowik wystąpi w Dworze Artusa

Jednym z gości artysty będzie Jacek Fedorowicz (fot. materiały organizatora)

Śmiech to zdrowie. To pewnik. Tym lepsze osiąga rezultaty, im bardziej jest wyrafinowany. Dlatego też tegoroczny program Forte Artus Festivalu zapewni zabawę na wysokim poziomie artystycznym. Wszystko to dzięki Kabareciarni Zenona Laskowika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych komików lat 80-tych XX wieku.

Współzałożyciel kabaretu Tey powrócił po dłuższej nieobecności na scenę i wystąpił w programie Niespodziewane powroty czyli twórzmy klimacik, co doskonale odświeżyło jego image sceniczny i przypomniało publiczności jego esprit. Od tamtej pory powstały programy O’pyra za 3 grosze plus VAT, Co się dzieje, co się dzieje, Tego jeszcze nie było, Laskowik & Malicki i Chity dla Prosperity.

Podczas festiwalowego spotkania w Dworze Artusa Laskowik wraz z zespołem muzycznym Promile pod kierownictwem Michała Rukszy, przywoła najlepsze skecze, scenki i piosenki wprost z programu W blasku jubileuszu. Śmiech do rozpuku gwarantowany, gdy na żywo uczestniczyć będziemy w minispektaklu S tyłu sklepu czy w typowym dla satyryka monologu przez telefon. Wciąż dowcipne, wciąż aktualne, ponadczasowe… kultura na wysokim poziomie, obok której nie można przejść obojętnie.

Wystąpią:

Zenon Laskowik
Adrianna Biedrzyńska
Jacek Fedorowicz
Grzegorz Tomczak
Ada Biernacka
Marek Surdyk – perkusja
Michał Ruksza – fortepian
Jarosław Buczkowski – akordeon

26 października, niedziela, 18:00
Cena biletu normalnego: 60.00 zł
Cena biletu ulgowego: 55.00 zł

Bilety dostępne w kasie Dworu Artusa oraz na portalach www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl