Złość wyładowali na zaparkowanych samochodach

Fot. Łukasz Piecyk

Kłócąc się między sobą wyładowali emocje na zaparkowanych pojazdach przy ul. Popiełuszki w Toruniu. Zniszczyli w ten sposób drzwi w drogim bmw i urwali lusterko w nowej toyocie auris. Teraz grozi im do 5 lat więzienia. 

Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście odebrali wyjaśnienia od pewnej pary młodych ludzi, którym ogłosili zarzut zniszczenia mienia.

– Całą sprawę dzwoniąc na numer alarmowy zgłosił telefonicznie przypadkowy świadek – tłumaczy podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy KMP Toruń. – W sobotę 27 sierpnia około godziny 2:20 siedząc we własnym aucie zauważył idącą Bulwarem Filadelfijskim parę młodych ludzi. Ci bardzo nerwowo i dość głośno kłócili się między sobą. W pewnym momencie kobieta swoje emocje wyładowała na zaparkowanym przy ul. Popiełuszki drogim pojeździe marki bmw kopiąc w jego drawi a mężczyzna kopnął w lusterko nowej toyoty auris i urwał je.

Zgłaszający podał rysopis sprawców. Po chwili byli już w radiowozie patrolu skierowanego w tamten rejon z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście. To 21-latek i jego 18-letnia partnerka. Oboje pochodzą z Torunia. Wczoraj z ust śledczych usłyszeli zarzut zniszczenia mienia i przyznali się do jego popełnienia tłumacząc się kłótnią. Teraz grozi im obojgu do 5 lat pozbawienia wolności.

Posted Under