Złów świąteczny prezent w Centrum Handlowym Bielawy

W sobotę 3 grudnia w Centrum Handlowym Bielawy wystartowała akcja łowienia świątecznych prezentów, w której do zdobycia są karty podarunkowe o wartości 50 złotych na dodatkowe zakupy w CH Bielawy. Zabawa potrwa do 11 grudnia, a na wygraną ma szansę, każdy kto zrobi zakupy za minimum 100 złotych w CH Bielawy.

Jak zdobyć karty podarunkowe o wartości 50 złotych na extra zakupy? Wystarczy w dniach 3-11 grudnia zrobić zakupy za minimum 100 złotych w CH Bielawy (w tym minimum 50 złotych musi być wydane na terenie galerii), okazać paragon hostessie w Punkcie Obsługi Konkursu oraz wykonać zadanie konkursowe w postaci wyłowienia specjalną wędką prezentu zlokalizowanego w basenie z nagrodami. Uczestnik, który w czasie krótszym niż 1 minuta złowi oznaczony prezent na wędką, wygrywa nagrodę tj. kartę podarunkową o wartości 50 złotych do zrealizowania w CH Bielawy przy okazji kupowania gwiazdkowych prezentów. W puli nagród znajduje się 300 kart podarunkowych!

„Przed nami świąteczne łowienie nagród w CH Bielawy! Przez ponad tydzień mieszkańcy Torunia, którzy zrobią zakupy za minimum 100 złotych, będą mogli grać o dodatkowe pieniądze na gwiazdkowe zakupy próbując swoich sił w łowieniu prezentów na specjalną wędkę z basenu z nagrodami. Życzymy powodzenia i samych dobrych połowów!” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Regulamin akcji „Połów prezentów” jest dostępny w Punkcie Obsługi Konkursu.

nadesłane