Zwłoki kobiety na strychu

Fot. Łukasz Piecyk

Trzy osoby zostały zatrzymane w związku ze śmiercią 39-letniej kobiety, której ciało odnaleziono na strychu jednej z posesji przy ulicy Czarlińskiego.

O zajściu, które miało miejsce w nocy z 9 na 10 grudnia. Na jedną ze stacji benzynowych dotarł 32-letni mężczyzna, który poinformował jej pracownika o pobiciu, do jakiego dojść miało w domu przy ulicy Czarlińskiego.

– Zgłoszenie do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu dotarło 10 grudnia, około godziny 7.00 – informuje rzecznik prasowy podinsp. Wioletta Dąbrowska. – Na strychu, we wskazanym domu, policjanci odnaleźli nieżyjącą 39-latkę. Po czterech godzinach śledczy wytypowali i zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 lat oraz 41-letnią kobietę, wszyscy bez stałego adresu zamieszkania.

Jeden z zatrzymanych był karany za włamanie, kradzież, podrobienie dokumentów oraz wyłudzenie. Drugi także odpowiadał już za kradzież, wyłudzenie, pobicie oraz groźby karalne.

– Podczas przeszukania  mieszkania zajmowanego przez 41-latki policjanci odnaleźli ponad 59 gramów białego proszku, który wykazał właściwości charakterystyczne dla amfetaminy – tłumaczy podinsp. Wioletta Dąbrowska. – Teraz udział  poszczególnych osób w tym zdarzeniu jest weryfikowany przez śledczych. Dzisiaj materiały tej sprawy trafią do Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum Zachód.

Posted Under