Zwłoki kobiety na toruńskim osiedlu. Pomóżmy policji ustalić jej tożsamość [foto]

Fot. KMP Toruń

Toruńska policja poszukuje osób, które pomogą ustalić tożsamość zmarłej kobiety, która znaleziona została na ulicy Boboli 23 w poniedziałek 16 października około godziny 14.30.

Leżącą na ziemi osobę zauważył przypadkowy przechodzień. Jak się okazało, kobieta nie wykazywała żadnych funkcji życiowych. Pomimo działań podjętych przez funkcjonariuszy policji, jej tożsamości do tej pory nie udało się ustalić.

Rysopis :

Wiek z wyglądu ponad 70 lat, wzrost ok. 160cm, krępa budowa ciała, twarz owalna, duży nos duży, uszy przylegające, włosy proste średniej długości z przewagą siwych. Kobieta posiadała protezy zębowe, bliznę pooperacyjną na brzuchu po prawej stronie .

Ubrana była w kurtkę do pasa koloru pożółkłej bieli zapinaną na zamek i napy, marki TODAY – „Outdoor Todey ,spodnie koloru ciemny grafit, proste, z grubej tkaniny w prążki rozm. 164 – XXL, sweter z cienkiej dzianiny koloru jasno kremowego z ażurowym wzorem, półbuty marki WOJAS skórzane kolor ciemny – czarny o zamszowej fakturze rozm. 40.

Kobieta posiadała przy sobie: portfel skóropodobny w jasnobrązowym kolorze, 4 sztuki kluczy ze skórzanym etui i pilotem zbliżeniowym np. do bramy lub domofonu, obrączkę z metalu koloru żółtego z charakterystycznymi zewnętrznymi zdobieniami w postaci krzyżyków, pieniądze w kwocie kilkuset złotych, torbę z materiału w kolorze jasnej zieleni z białymi dużymi kwiatami oraz dwie reklamówki, chustkę – apaszkę z cienkiego materiału w zielono, brązowe pasy z motywem róży i okulary korekcyjne

Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości zaginionego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji Toruń Śródmieście tel. 56 641 24 07, dyżurny KP Toruń śródmieście 56 641 24 52 lub z Pogotowiem Policji pod nr 997.