„Życie: trzy wersje” – Dwór Artusa zaprasza na spektakl z gwiazdorską obsadą

Fot. nadesłane

“Życie: trzy wersje” to komedia pełna napięć, choć pozornie prosta. Zawiera wiele trafnych spostrzeżeń na temat naszej codzienności, odsłaniając jednocześnie prawdę o człowieku. Na taki właśnie spektakl, z udziałem gwiazd polskiego teatru i kina, zaprasza Centrum Kultury Dwór Artusa. Wydarzenie odbędzie się 13 maja o godzinie 19.00.

Sztuka ukazuje trzy warianty tej samej kolacji z udziałem dwóch par małżeńskich. Kluczowe dla rozwoju wydarzeń kwestie przybierają zgoła odmienny przebieg. Pozornie nieistotne szczegóły powodują, że dobrze wychowani bohaterowie, idąc za emocjami ukazują swoje prawdziwe oblicza, nad którymi nie do końca potrafią zapanować. Towarzyskie spotkanie zmienia się w pole bitwy, na szczęście tylko na słowa…

Słowem – #KOMEDIA z czterema świetnymi rolami!

Spektakl przygotowany z okazji jubileuszu 70. urodzin Jerzego Schejbala,aktora znanego publiczności Teatru Polskiego i Teatru Powszechnego w Warszawie, ale również telewidzom i kinomanom w całej Polsce. W ostatnim czasie ogromną sympatię widzów zyskał dzięki udziałowi w filmie Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy oraz w serialach takich, jak M jak miłość, czy Dom nad rozlewiskiem.

Twórcą spektaklu w reżyserii Jerzego Schejbala jest Yasmina Reza – znana francuska aktorka i pisarka, autorka wystawianych na całym świecie sztuk, w tym słynnego Boga mordu, Przypadkowego człowieka oraz Rozmowy po pogrzebie.